Jednoduchý nákup krbových kachlí, piecok a krbových vložiek cez internetový obchod. Všetky modely krbových kachlí skladom s doručením ZADARMO.  

Dlhoročné skúsenosti s predajom krbových kachlí a krbových vložiek máme už od roku 2013 a patríme medzi certifikovaných distribútorov krbových vložiek a krbových kachlí značky  ROMOTOP v rámci celého Slovenska.

V priebehu roka 2018 sme sa podieľali na príprave a otvorení nového a väčšieho showroomu na adrese : Ul.Nobelová 12/B v Bratislave a to v spolupráci s krbovým štúdiom SUPER STYL, s.r.o V showroome  sa môžete  presvedčiť o kvalite a kráse  výrobkov krbových kachlí a krbových vložiek ROMOTOP kde sa o Vás  postará a poradí skúsení  a vyškolení personál.
Krbové kachle a krbové vložky ROMOTOP oslovujú svojich zákazníkov predovšetkým svojim designom, vysokou kvalitou spracovania jednotlivých dielov a moderným riešením spracovania pri procese horenia dreva, ktorá sa zároveň spája s vysokou účinnosťou , efektivitou a ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Široká ponúka produktov vyhovuje požiadavkám štandardných, ale aj nízkoenergetických domov. Vymoženosťou krbových kachlí ROMOTOP je, že majú možnosť ukladať teplo do akumulačných obkladov vyrobených z ručne vyrobenej keramiky alebo z prírodných kameňov a to mastenec a pieskovec.

Okrem distribúcie krbových kachlí a krbových vložiek sa venujeme aj predaju  nerezových komínových systémov značky KOMINOX. ( dočítaj sa viac TU : www.kominox.sk)

...takmer všetky produkty pre Vás skladom....