V internetovom obchode www.krbykachle.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
 a) dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru  poštovému doručovateľovi, kuriérovi.
 b) bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet . Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí

Článok 11
Dodacie podmienky a náklady na dodanie tovaru

Spoločnosť REBU INVEST s.r.o sa zaväzuje dodať objednaný tovar zákazníkovi najneskôr do 28 pracovných dní od uhradenia objednávky alebo jej prijatia predávajúcim, ak je zvolená úhrada dobierkou.

V praxi je tovar spravidla dodaný do dvoch pracovných dní. Spoločnosť REBU INVEST s.r.o sa zaväzuje dodať tovar zákazníkovi na adresu, ktorú zákazník uvedie v objednávke ako miesto doručenia.

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www. krbykachle.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

 * slovenská pošta

 * Geis SK s.r.o ; Schenker s.r.o ; UPC

 Poštovné:

 1) za balík doručený  poštový kuriérom (dodanie 2-3 pracovné dni)   sa     platí poštovné:

     hmotnosť balíka do 10kg: 4,90€ s DPH

     

       za balík doručený  poštový kuriérom (dodanie 2-3 pracovné dni)   sa     platí poštovné:

     hmotnosť balíka nad 10kg: 15,- € s DPH

 2/ Pri nákupe krbových kachlí alebo krbovej vložky preprava nacenená individuálne, budeme Vás kontaktovať,  . Doručenie je kurérom Geis SK s.r.o. alebo Schenker s.r.o., Raben sro

 3) V prípade, že Váš balík bude vážiť viac ako 10 Kg, budete kontaktovaní.

 4) osobný odber na pobočke REBU INVEST s.r.o, Nobelová 12/C, 831 02 Bratislva- časť Nové Mesto doprava zadarmo